Нерухомість та земля, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яка ситуація на ринку нерухомості у Чехії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Чехія, продажі квартир

  Через погану економічну ситуацію в країні та зниження купівельної спроможності населення будівельні компанії Чехії відкладають реалізацію проектів як приватних, так і державних. Продаж квартир впав на 60%, стверджують місцеві забудовники.

  9319_prodam-kuplyu-kvartiru-dnepropetrovsk-825x460.jpg (39.27 Kb)


  «Багато будівельних компаній живуть за рахунок контрактів минулого, хоча самі цього і не визнають. Часи змінилися. Замовлень мало», — заявив на «Саміті розвитку будівництва» Душан Куновський, голова правління будівельної компанії Central Group.

  «Помітне падіння попиту, за рік падіння продажів квартир у нашій країні становило майже 60%. Це пов’язано і з тим, що у нас найдорожчі кредити та іпотека за останні 15 років», — наголосив представник фірми.

  Павло Климент, партнер консалтингової компанії KPMG, підтвердив, що без змін на фінансових ринках пожвавлення не варто очікувати.

  «Поки не відбудеться корекція процентних ставок у бік зниження, ми не побачимо істотних змін на ринку», — вважає він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми