Нерухомість та земля, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українцям у Європі буде легше спільно орендувати житло

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: оренда житла, Європа

  Українцям у європейських країнах буде легше спільно орендувати житло.

  7419_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Некомерційна платформа EU4UA.org, яка допомагає українцям з поселенням за кордоном, запустила новий функціонал — пошук співлокаторів.

  На платформі можна знайти європейські родини, які готові розмістити українців безкоштовно, але останнім часом таких оголошень стає все менше. Тому організатори запропонували альтернативне рішення — можливість об'єднуватись з іншими українцями за кордоном, щоб спільно орендувати житло. Часто оренда — це єдиний вихід, то ж таким чином можна зекономити та отримати нові знайомства.

  Для того, щоб скористатись новим функціоналом, необхідно створити профіль на сайті, після чого ви зможете бачити українців, які шукають співлокаторів по всій Європі.

  Нагадаємо, з 1 вересня 2023 року у Чехії надаватиметься державне гуманітарне житло, яке розміщене у Центральночеському краї, лише через KACPU в Кладні та KACPU в Кутній Горі.

  Ціни на оренду житла в Польщі продовжують зростати через потік біженців та загальну інфляцію — подекуди до 30% за рік. Але запити орендарів зросли — все частіше люди шукають дво- і трикімнатні квартири.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми