Нерухомість та земля, Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В рамках експериментального проєкту відновлять село на Чернігівщині

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: відновлення, Ягідне

  Громадські консультації щодо комплексної відбудови села Ягідне в Чернігівській області розпочало Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури.

  4024_105422.jpg (79.44 Kb)


  Воно було під окупацією у березні 2022 року. У сільській школі загарбники організували штаб, а у підвалі навчального закладу примусово утримували цивільних. Там було понад 370 осіб, серед яких 70 дітей. 10 селян загинуло, повідомив голова агентства Мустафа Найєм.

  Ягідне будуть відновлювати у рамках експериментального проєкту.

  Агентство відновлення розробляє загальну концепцію відновлення, працює над передачею функцій замовника та проєктуванням.

  Цього року у Ягідному планують відновити житлові будинки.

  "Це включатиме утеплення будівель, заміну покрівель, вікон та вхідних дверей. Крім того, планується проведення реконструкції вулиць, встановлення нових парканів та покриття доріг", – розказав Найєм.

  Біля школи створять меморіал. У планах є створення будинку культури зі сховищем та облаштуванням урбан-парку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми