Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

У столиці нарахували сотні ризикованих новобудов

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: новобудови

    У столиці налічується 232 ризикові об’єкти будівництва, що становить 53,3% від загальної кількості будинків, що зводяться.

    3935_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

    Про це йдеться в даних аналітичного дослідження компанії Monitor.Estate.

    Ситуація на ринку

    Без оформлення дозвільних документів ДАБІ – 113 новобудов (25,9% від загальної кількості новобудов), ще 180 (41,3%) будують на землях без відповідного цільового призначення або без сформованої земельної ділянки. 20 об’єктів (4,5%) зводиться без необхідних ліцензій на виконання будівельних робіт.

    Де найбільше ризикових новобудов. Найбільша кількість ризикових новобудов у Деснянському районі – основна проблема нецільове використання землі.

    Потім йде Голосіївський і Шевченківський, найменш проблемний Оболонський район. Поясненням цьому може бути відсутність активної нової забудови в порівнянні з іншими районами.

    «Якщо порівняти з даними на початок року, то збільшилася кількість об’єктів і відповідно зросла кількість ризикових на кілька відсотків. Це пов’язано з анонсуванням в 2020 році нових комплексів, які вже почали активний продаж квартир без належних дозвільних документів, а девелопери діючих новобудов не поспішають доотримувати необхідні документи”, – пояснив співзасновник сервісу Monitor.Estate Володимир Копоть.

    За його словами, земля з правильним цільовим призначенням закінчується, і забудовники шукають відповідні ділянки для забудови, незважаючи на її цільове та функціональне призначення.

    Загалом до процесу будівництва залучено 712 компаній: замовник будівництва, проектувальник об’єкта, підрядна організація і девелопер, під брендом якого новобудова рекламується.

    З них 96 зареєстровані за адресами масової реєстрації – це 13,48% від загального числа компаній, 178 компаній мають податковий борг – 25%. Також зафіксовані сотні кримінальних справ, в яких фігурують 389 компаній.

    У дослідженні проаналізовано 435 об’єктів будівництва, які зводилися з 2016 року і/або зводяться сьогодні.

    Критерії ризикованості визначені за такими параметрами: відсутність ліцензій на виконання будівельних робіт, будівництво на землях без відповідного цільового призначення або без сформованої земельної ділянки, будівництво без повного пакету дозвільних документів.

    Крім того, проаналізовано компанії, залучені в процес будівництва.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство
    Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) кардинально оновили свою візову політику. Імміграційні адвокати вважають, що ці зміни можуть перетворити ОАЕ на о...
    Трамп готує жорсткі санкцій проти рф Трамп готує жорсткі санкцій проти рф
    Президент США Дональд Трамп готовий підписати двопартійний законопроект про нові санкції проти Росії, які передбачають запровадження 500% мит щодо кра...
    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми