Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Міклош розповів простий спосіб наповнення бюджету України

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Міклош

  Щороку Україна отримуватиме від скасування мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення близько $1,5 млрд.

  15_13365526-miklosh-rasskazal-na-kakikh-usloviyakh-.jpg (27.81 Kb)


  Про це зауважив стратегічний радник міністра фінансів Іван Міклош.

  “За оцінками Світового банку, у вас величезний потенціал. Якщо ринок землі буде відкритий, щорічний економічний ефект для України становитиме близько 1,5 млрд дол. у формі додаткових інвестицій, доходів власників землі і так далі”, – сказав він.

  Міклош наголосив, що український уряд розуміє це і підтримує ідею відкриття земельного ринку, але виступає за те, щоб це відбувалося поступово.

  “Прем’єр-міністр пропонує, щоб був прийнятий закон, який створив би умови для поступового впровадження ринку землі… Зараз ми створюємо робочу групу за участю представників Мінагропроду, Мінекономрозвитку, Світового банку, українських експертів з Національної академії наук”, – сказав радник.

  На думку Міклоша, група експертів, які стверджують, що скасування мораторію призведе до обезземелення селян і скупки землі зарубіжними компаніями, помиляються. При цьому він запропонував пригадати досвід Словаччини, де протягом 10 років діяв мораторій, який два роки тому скасували і нічого “схожого не сталося”.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд придумав, як повернути малі платіжки за "комуналку"

  “Тільки 5-7% земель перебувають у власності іноземців”, – сказав Міклош, додавши, що ринок землі сприяє залученню значних інвестицій в економіку. За словами стратегічного радника, іноземний інвестор, бажаючий купити українську землю, повинен створити в Україні легальну компанію, яка буде здійснювати свою діяльність на законних підставах.

  Окрім того, на його думку, далеко не всі селяни почнуть за безцінь продавати свої паї.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми