Нерухомість та земля, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які нинішні ціни на столичне житло

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: нерухомість, ціни, Київ

    У Києві основний попит припадає на бюджетне житло до $50 тисяч, зосереджене у віддалених районах та передмісті. Найдорожчі квартири продаються у центральних районах, зокрема в Печерському та Шевченківському.

    4121_mycollages-10-scaled.jpg (29.15 Kb)

    Про це повідомили на великому профільному порталі. Ціни на квартири у Києві залишаються стабільними з травня 2024 року, хоча попит на житло залишається низьким.

    Однокімнатні квартири в середньому подешевшали з $65 тисяч до $60 тисяч, а покупці активно торгуються, знижуючи ціни на 5–7% залежно від локації та стану об’єкту. За словами Оксани Ковтун, голови київського підрозділу Асоціації фахівців із нерухомості України (АФНУ), у листопаді-грудні можна отримати суттєву знижку, якщо квартира не користується високим попитом.

    Переважна більшість покупців шукають квартири вартістю до $50 тисяч, що пояснюється доступністю державних програм. А саме:

    єОселя – пільгове кредитування житла;
    єВідновлення – фінансування для придбання житла ветеранами АТО/ООС;
    постанови Кабміну №280 та №119, що спрямовані на забезпечення житлом окремих категорій громадян.

    Найдорожчі квартири традиційно продаються в Печерському та Шевченківському районах. У середньому:

    однокімнатні квартири коштують $130 тисяч та $80 тисяч відповідно;
    двокімнатні – $185 тисяч та $125 тисяч.
    Найдешевше житло можна знайти у Деснянському ($39,5 тисяч) та Дніпровському ($55 тисяч) районах. Це ідеальні варіанти для тих, хто шукає доступне житло в межах міста.

    Передмістя Києва пропонує ще доступніші варіанти, з цінами, що стартують від $26 тисяч. Найпопулярніші локації та середні ціни:

    Петропавлівська Борщагівка – $48 тисяч;
    Софійська Борщагівка – $46 тисяч;
    Вишневе, Бровари, Вишгород – $43 тисячі;
    Ірпінь, Буча – $35,7 тисяч та $34,5 тисяч відповідно;
    Гостомель – $26 тисяч.

    Такі варіанти обирають покупці, які хочуть заощадити та готові до щоденного добирання до міста. Різні типи забудови впливають на ціни та попит:

    Хрущовки: через низьку популярність суттєво впали в ціні, їх вартість часто нижча за середню по ринку;
    Новобудови: залишаються конкурентоспроможними завдяки сучасним умовам, хоча й дорожчі за старий житловий фонд;
    "Царські будинки": найдорожча нерухомість через розташування в центрі, обмежену кількість об’єктів і високі стелі. Наприклад, двокімнатна квартира в царському будинку коштує $157 тисяч, тоді як у хрущовці – лише $53 тисячі.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми