Цінні метали, Індустрія та великий бізнес, Приватизація Автор: profi Друкувати

DTEK Holdings купив "Шахту "Білозерська"

 • .  → Ключові теги: ДТЕК, Ахметов, вугільна газуль, вугілля, приватизація

  DTEK Holdings бізнесмена Рината Ахметова купила 94,4% акцій компанії "Шахта "Білозерська".


  Про це йдеться в повідомленні "ДТЕК". Придбана компанія зареєстрована у формі товариства з додатковою відповідальністю.

  "Компанія придбала "Шахту "Білозерська" в рамках заходів по відновленню ефективної системи видобутку вугілля комплексу "Добропілля", - йдеться в повідомленні.

  Шахта буде включена до системи вертикальної інтеграції "ДТЕК", буде розроблено стратегічний план розвитку видобутку вугілля на підприємстві.

  "ДТЕК" очікує, що його виконання та інвестиції в розвиток об'єкта дозволять в 2013 році видобути понад одного мільйона тонн вугілля, а в 2014 році довести цей показник до 1,35 мільйона тонн.

  До вугільного блоку "ДТЕК" входять "ДТЕК Павлоградвугілля" (об'єднує 10 шахт), "ДТЕК Добропіллявугілля" (5 шахт), "ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу", "ДТЕК Ровенькиантрацит" (6 шахт і 3 збагачувальні фабрики), "ДТЕК Свердловантрацит" (5 шахт і 3 збагачувальні фабрики), шахта "Білозерська", а також п'ять збагачувальних фабрик.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми