Цінні метали, Влада та політики Автор: profi Друкувати

Азаров вимагає від міністрів купувати тільки українське

 • .  → Ключові теги: Уряд, Азаров

  Будівництво здатне "тримати на плаву" економіку України в періоди, коли збут українських товарів за кордоном ускладнений.


  Про це заявив прем`єр-міністр Микола Азаров на засіданні уряду.

  За його словами, уряд ставить завдання повернути докризові обсяги житлового будівництва – понад 10 мільйонів квадратних метрів на рік, збудувати і модернізувати понад тисячу об’єктів інфраструктури.

  "Ми повинні повністю перейти на вітчизняні матеріали. Виробнича програма на десять років – хіба це не привабливо для бізнесу? Хіба не можна на цій основі уже зараз складати виробничі плани і почати випускати всі матеріали і конструкції, які потрібні?", - запитав прем`єр у міністрів.

  "Можна і треба, колеги. Щоб не виходило так, як на будівництві запорізького мосту. Уряд вкладає гроші, а виконавці замовляють металоконструкції у Воронежі. При тому, що у Запоріжжі стоїть завод, здатний саме такі конструкції випускати. З 2012 року будемо використовувати виключно вітчизняні конструкції", - відповів за міністрів Азаров.

  Також він зазначив, що за бюджетні кошти не можна закуповувати імпортні вироби, якщо є вітчизняні аналоги або ж коли замовлення можна розмістити на вітчизняному виробництві.

  "Доручаю Міністерству економічного розвитку і торгівлі максимально використовувати можливості закону про державні закупівлі для підтримки вітчизняного виробництва", – сказав Азаров.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми