Реклама та маркетинг Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

Агентство з доставки преси для Ради та НБУ – банкрот

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: банкрутство, преса

  Одне з найбільших агенств "Самміт", що займалось розповсюдженням преси по Україні розпочало процедуру банкрутства.


  gazeti.jpg

  В ТЕМУ: Український книжковий "гігант" став банкрутом

  Передплатне агентство "Самміт" працювало на ринку преси з 1995 року і було найбільшим приватним розповсюджувачем преси.

  "До передплатного каталогу агентства входило понад 3 тис. вітчизняних та зарубіжних періодичних видань. Передплатниками "Самміту" були великі компанії, а також державні установи, зокрема НБУ та Верховна рада України.

  За словами гендиректора агентства Микола Примака, проблеми у підприємства почалися ще влітку, коли регіональні представництва перестали приносити прибуток.

  Іншою причиною банкрутства гендиректор називає менеджерів "Самміту", які, на його думку, діяли на шкоду агентству.

  "Вони саботували мої вказівки, приховували інформацію про виниклі труднощі. Є підозра, що вони діяли в інтересах конкурентів", - заявив Примак.

  Восени у агентства з'явилися борги, а на ринку стала поширюватися інформація про його кепське становище спав в "Самміті". З 1 листопада низка видавничих компаній припинили постачати "Самміту" свою продукцію.

  "У нашому бізнесі не має бути бути простою, кілька днів такого стану - і ситуація вже важка", – пояснив генеральний директор агентства.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми