Реклама та маркетинг Автор: RomanK Друкувати

Українці бачитимуть більше реклами

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: реклама

  Народні депутати підтримали у першому читанні законопроєкт про рекламу, який входить до рекомендацій Єврокомісії, наданих Україні разом зі статусом кандидата на вступ до ЄС. "За" – 320 голосів.

  6253_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Як розповів нардеп від "ЄС" Олексій Гончаренко, документ передбачає збільшення квоти реклами до 20% у лінійних аудіальних та аудіовізуальних медіа (радіо/телебачення). А крім того (серед іншого):

  визначення понять спонсорства та продакт-плейсменту, а також їхнє розмежування;
  імплементацію заборони реклами тютюну та тютюновмісних виробів;
  розширення заборони на дискримінаційні висловлювання, що розпалюють ворожнечу, пропагують жорстокість;
  заборону будь-якої реклами резидентів країни-агресора;
  встановлення дозволу переривати фільми, новини та програми для дітей раз на півгодини (за винятком серіалів та документальних фільмів).
  "Прийняття законопроекту має створити необхідні сучасні європейські умови для забезпечення повного і належного захисту інтересів споживачів, а також захистити рекламний ринок України від негативного впливу ззовні, передусім – через недобросовісні практики поширення в Україні реклами з боку іноземних суб’єктів, які мають прямий чи опосередкований зв’язок з державою-агресором", – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

  Крім того, наголошується, повноцінне ухвалення документа стане виконанням Україною зобов'язання перед європейськими партнерами.

  Раніше ж Україна відкрила шлях для офіційного старту безкоштовного мобільного роумінгу з ЄС. По суті, тепер офіційно зафіксовано терміни та умови приєднання України до європейської зони роумінгу.

  "Відкрили шлях для офіційного старту роумінгу... Працюємо далі спільно з українськими операторами та НКЕК", – пояснив голова Мінцифри Михайло Федоров.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми