Індустрія та великий бізнес Автор: Ната Друкувати Коментарів: 2

"Укрзалізниця" візьметься за металургію

 • .  → Ключові теги: "Укрзалізниця", індустрія

  В "Укрзалізниці" впевнені, що їхні замовлення можуть дати друге дихання внутрішньому ринку споживання сталі.


  383468330.jpg"Будучи одним з найбільших споживачів металургійної продукції, Укрзалізниця може стимулювати розвиток внутрішньоукраїнського ринку сталі. Зокрема, йдеться про укладання нових рейок та стрілочних переводів", - відзначають експерти "УЗ".

  У 2013 році заплановано модернізувати 229,6 кілометра колії та капітально відремонтувати 439,4 кілометра, а також замінити 236 комплектів стрілочних переводів.

  Водночас для забезпечення стабільного стану інфраструктури щорічно необхідно виконувати близько 800 кілометрів модернізації та 1 тисячу кілометрів капітального ремонту колії.

  "Однак УЗ обмежена у власних коштах, а державне фінансування відсутнє - попри те, що прописано в Законі України "Про залізничний транспорт", - кажуть фахівці головного колійного господарства "УЗ".

  Зменшення замовлень Укрзалізниці на елементи будови шляхів призводить до недозавантаження потужностей підприємств-виробників.

  Разом з тим відсутність повного обсягу ремонтних робіт може спричинити погіршення технічного стану залізниць, збільшення кількості ділянок з обмеженням швидкості руху поїздів тощо.

  "На укладання 1 кілометру шляху необхідно 130 тонн рейок. Тонна рейок коштує близько 12 тисяч гривень, а один комплект стрілочних переводів - 460 тисяч гривень", - відзначають в "УЗ".

  Як повідомлялося раніше, у 2012 році Укрзалізниця інвестувала майже 645 мільйонів гривень власних коштів у розвиток залізничної інфраструктури.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.

Коментарі


 • нехрен трандеть!!!комплект стрелочного перевода максимум Р65 1/9 стоит 240 тысяч гривен с НДС!!!!!!Ебан*е РЫГИОНЫ!!!Сплошная коррупция!!!!!!!!!!!!!


 • это цена 2 производителей(больше нет!!) в Украине-Днепропетровского стрелочного завода и Керченского стрелочного завода(продукция реализуется через Ахметова-Лемтранс!!!А указанная цена-откаты СЕМЬЕ сидевшего в козлобане президента-презерватива !!!

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми