Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Названо найбільшу компанію в Україні

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: АТБ

  Корпорація "АТБ", флагманським бізнесом котрої є національна мережа продовольчих магазинів "АТБ-Маркет", за підсумками 2023 року очолила список 100 найбільших компаній України.

  1962_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)

  Як пишуть укладачі рейтингу, опублікованого "Українською правдою", у деяких секторах і компаніях відбулися колосальні зміни: "Уперше серед найбільших компаній України за доходами змінився лідер. Цей статус перейшов до "АТБ-Маркету". Оборот мережі у 2023 році збільшився на 33 млрд грн – до 181 млрд грн".

  "АТБ" за оборотами вперше потіснив з чільного місця рейтингу багаторічного лідера НАК "Нафтогаз України". Динамічне зростання продемонстрували й інші представники ритейлу, провідна десятка яких збільшила оборот за підсумками 2023 року з 413 млрд грн до 537 млрд грн. "На відміну від першого року війни, у 2023 році споживча інфляція була мінімальною, тож цей результат – лише їхня заслуга", – відзначають укладачі рейтингу вагомий внесок галузі у зростання економіки.

  Очоливши список найбільших компаній України, "АТБ" зберігає галузеве лідерство і титул найбільшого платника податків у вітчизняному продуктовому ритейлі. Як повідомили в пресслужбі "АТБ" , компанія збільшила обсяг сплати податків та зборів на 4,62 млрд грн і її внесок до бюджетів усіх рівнів за підсумками 2023 року сягнув 25,06 млрд грн. Багато років поспіль "АТБ" входить до переліку 10 найбільших платників податків країни.

  В "АТБ" наголошують, що попри негативні чинники, зумовлені війною, сплата податків патріотичним бізнесом робить вагомий внесок у майбутню перемогу України, а також у зростання економіки країни.

  "Другий рік повномасштабної війни в Україні став серйозним випробуванням для українського суспільства, бізнесу й економіки загалом. Попри серйозні виклики, загрози та складнощі відповідальний торговельний бізнес, котрий протягом буремного 2022-го зазнав певного спаду, у 2023-му вже показав зростання добрими темпами. Є навіть підстави вважати, що цього року він досягне довоєнного рівня. Це важливо насамперед тому, що ритейл є драйвером української економіки – його внесок у ВВП країни становить близько 14%", – прогнозують в "АТБ" , коментуючи досягнені результати.

  Корпорація "АТБ" і національна мережа продовольчих магазинів "АТБ-Маркет" демонструють приклад сталого та прозорого бізнесу. З першого дня повномасштабного російського вторгнення "АТБ" перейшла на особливий режим роботи, стала форпостом продовольчої безпеки країни та надійною опорою для українських захисників і вітчизняної економіки.

  Сума благодійної допомоги від "АТБ" Збройним силам України, добровольчим формуванням, медичним закладам, рятівникам, волонтерським організаціям, постраждалому цивільному населенню тощо вже перевищила 1,5 млрд гривень і продовжує стрімко зростати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми