Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Рейтинг кращих українських компаній

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: суспільство

  У десятці найбільших ІТ-компаній домінують сервісні компанії. Чистий дохід п’яти найбільших: ТОВ «Епам системз», «Глобаллоджик Україна», «Люксофт Солюшнс», «Сіклум» і «Інтелліас» сумарно склав майже 20% українського ІТ-експорту.

  4024_105422.jpg (79.44 Kb)


  Про це свідчать дані дослідження Офісу ефективного регулювання BRDO.

  Лише дві компанії з топ-10 займаються розробкою власних продуктів:
  ТОВ «Плейтика Україна», центр розробки ізраїльського видавця онлайн-ігор Playtika;
  ТОВ «Фінтех бенд», розвиває популярний в Україні банківський продукт monobank.
  Традиційним рейтингом розміру ІТ-компаній в Україні є Топ-50 від DOU, який формується на основі опитування компаній про кількість спеціалістів. Списки найбільших і найдохідніших компаній дійсно перетинаються, проте не ідентичні.
  Зокрема:
  Evoplay не потрапила в перелік найбільших за доходом через те, що їхня юридична особа ТОВ «ЕВОПЛЕЙ ЕНТЕРТЕЙМЕНТ» показала всього 9 тис. дол. США доходу у 2022.
  Юридична особа групи Ajax, що займається комп’ютерним програмуванням (ТОВ «Ессетс рентінг»), показала 4,7 млн грн у 2022 році, а основні доходи групи приходяться на юридичні особи, що займаються виробництвом і дистрибуцією.
  Незважаючи на високі доходи, ТОВ «Фінтех Бенд» не потрапляла в Топ-50 dou.ua, імовірно, через невелику кількість спеціалістів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми