Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

На ІТ-ринку в Україні закінчуються вакансії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  За даними сервісу з пошуку роботи для ІТ-спеціалістів Djinni, у березні компанії опублікували 15 тисяч вакансій. Це на 1,5 тисячі більше, ніж у лютому, але все ще менше, ніж наприкінці 2022. Зросла й кількість активованих кандидатів — до 24 тисяч проти 21 тисячі у лютому.

  6253_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Айтівці активно шукають роботу
  У березні було майже 327 тисяч відгуків на вакансії. Це черговий рекорд, адже останній найбільший показник — 290 тисяч — було зафіксовано у січні.
  Дещо побільшало пропозицій від рекрутерів — їх кількість сягла 79 тисяч. Проте у Джині зауважують, що незначне збільшення може бути пов’язано просто з більшою кількістю робочих днів у березні.
  На 18% за місяць зросла кількість наймів. Так, повідомляють про 1,2 тисячі наймів у березні проти 1,1 тисячі у лютому. У березні більшим попитом в рекрутерів користувалися JavaScript розробники, QA Automation, DevOps, Ruby.
  Цікаво, що кандидати, які отримують найбільше відгуків від роботодавців зараз — це Sales managers. В останній тиждень березня з топ-10 кандидатів з найбільшою кількістю пропозицій від рекрутерів було лише 2 айтівці на 8 сейлзів.

  У березні кількість договорів зросла на 12% до лютого, а актів побільшало на 8%. У порівнянні з показниками лютого 2022 року, електронний документообіг значно активувався: 2,14х договорів, 1,6х — актів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми