Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Нацбанк "взявся" за страхові компанії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: НБУ

  Національний банк ухвалив перші рішення про підтвердження прозорості структури власності страхових компаній. Про це йдеться у повідомленні регулятора.

  6852_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  НБУ визнав прозорою структуру власності:
  страхової компанії «Універсальна»;
  страхової компанії «Аркс Лайф» (ARX Life);
  страхової компанії «Аркс» (ARX);
  страхової компанії «Колоннейд Україна».
  Такі рішення комітет НБУ з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінпослуг ухвалив 20 березня.
  За даними Opendatabot, страхова компанія «Універсальна» зареєстрована у Києві 23 грудня 1994 року, її статутний капітал складає 192,7 млн грн, а 100% акцій СК належить компанії FFH Ukraine Holdings (Київ).
  Страхова компанія «Аркс Лайф» (ARX Life) зареєстрована у Києві 6 лютого 2008 року, її статутний капітал складає 29,3 млн грн, а 100% акцій СК належить компанії FFH Ukraine Holdings (Київ).

  Страхова компанія «Аркс» (ARX) зареєстрована у Києві 22 серпня 2003 року, її статутний капітал складає 261,975 млн грн, а 100% акцій СК також належить компанії FFH Ukraine Holdings (Київ).
  Страхова компанія «Колоннейд Україна» зареєстрована у Києві 5 лютого 1998 року, її статутний капітал складає 30 млн грн, а 99,98% акцій СК належить компанії Colonnade Finance (Люксембург).
  Кінцевим бенефіціаром усіх чотирьох страхових компаній є Прем Ватса — канадський мільярдер індійського походження, який також володіє канадською страховою групою Fairfax Financial Holdings.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми