Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

"Нова пошта" ввела нову послугу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Нова пошта

  Відтепер із поштоматів «Нової пошти» можна відправляти незапаковані посилки. Їх запакує курʼєр за 15 грн незалежно від розміру посилки.

  79_3234_1.jpg (19.21 Kb)


  Про це йдеться у повідомленні компанії.
  «У вартість вже входить коробка або пакет, а також всі додаткові матеріали, як-от пухирчата плівка, стрейч або папір, які необхідні для крихких відправлень», — зазначають у компанії, додавши, що пакування документів безкоштовне.

  Послуга доступна при створення електронної накладної у мобільному додатку Нової пошти для поштоматів по всій країні.
  Як замовити послугу пакування для відправлень з поштомату:
  створіть електронну накладну для поштомату у додатку Нової пошти;
  вкажіть тип відправлення;
  активуйте послугу «Пакування»;
  оберіть платника (відправник або отримувач);
  розрахуйте вартість;
  завантажте незапаковане відправлення у поштомат та закрийте комірку.
  Як працює послуга пакування для поштомату?
  Після того як клієнт підтвердив завантаження посилки у поштомат, диспетчер автоматично отримує повідомлення про надходження нової посилки і направляє заявку кур’єру для забору відправлення.

  Кур’єр через спеціальний мобільний додаток для кур’єрів Нової пошти бачить, у яких комірках є незапаковані відправлення. Він підходить до поштомату зі спеціальною сумкою, у якій є необхідний набір для пакування: коробки різного розміру, пакети, наповнювач тощо. Кур’єр запаковує відправлення на місці, роздруковує та клеїть маркування, не відходячи від поштомату, щоб унеможливити загублення посилок. Далі він відвозить її до сортувального депо, де відбувається сортування та подальший рух посилки.
  Якщо протягом доби після створення електронної накладної клієнт не покладе посилку в поштомат — система автоматично анулює цю накладну.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми