Індустрія та великий бізнес, Приватизація Автор: RomanK Друкувати

ОПЗ призупинив свою роботу

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ОПЗ

  Робота АТ "Одеський припортовий завод" призупиняється. Причиною такого рішення стали занадто високі ціни на сировину (йдеться про природний газ), а також те, що склад карбаміду (сечовини – азотного добрива) на даний момент переповнений.

  2388_935_1_650x410.jpg (38.77 Kb)


  Таку заяву зробив перший заступник директора Одеського припортового заводу (ОПЗ) Микола Щурик. Він повідомив, що відновити діяльність підприємства не вдалося.

  Інші деталі щодо припинення роботи на заводі поки не розкривають.

  Як сказано на сайті компанії, загальна площа території заводу становить 250 гектарів. Щороку на ньому виробляли сотні тисяч тонн аміаку і карбаміду.

  Зазначається, що 85% продукції заводу йшли на експорт у понад 30 країн світу. За останніми даними компанії, завантаженість виробничих потужностей раніше становила 125% і 127% для аміаку і карбаміду відповідно.

  Нагадаємо, що в квітні 2018 року Одеська припортовий завод вже йшов на простій і відновив свою роботу лише 4 серпня 2019-го.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми