Фінанси. Гроші. Валюта, Державні закупівлі Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

УДАРівець хоче розібратися, куди поділись гроші на Євро-2012

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: Євро-2012, бюджет, кошти, УДАР

  В УДАРІ вважають, що Верховна Рада має зобов’язати уряд надати звіт щодо використання державних коштів, що були витрачені на підготовку до Євро-2012.


  rah.jpg

  Про це сказав голова комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний.
  Він також додав, що уряд має включити у свій звіт інфомрацію про використання споруджених спортивних та інфраструктурних об’єктів.

  "Наш комітет розглянув матеріали Рахункової палати про результати аудиту діяльності державного підприємства "Фінансування інфраструктурних об’єктів". Аудит засвідчив, що в процесі підготовки та проведення футбольного чемпіонату ця установа протягом 2010-2011 років залучила під державні гарантії майже 1,3 млрд. дол. США зовнішніх запозичень, проте неефективно здійснювала цільове спрямування отриманих коштів", — зазначив народний депутат.

  В той же час, Міністерство інфраструктури України не погоджується із висновками Рахункової палати і вважає результати цієї перевірки некоректними.

  За словами Палатного, враховуючи високу вартість обслуговування зовнішніх запозичень, профільний комітет рекомендував Кабміну до 1 січня 2014 року прозвітувати перед парламентом щодо ефективності використання державних коштів на Євро-2012, а Рахунковій палаті - надати детальнішу інформацію стосовно витрат на футбольний чемпіонат, зокрема й на будівництво та подальше використання спортивних та інфраструктурних об’єктів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будівництво арени до Євробаскету обійдеться у 280 мільйонів  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми