Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики Автор: admin Друкувати

Підтоплені кримські села отримали обіцяні 590 тис. гривень

 • .  → Ключові теги: село

  Верховна Рада Криму погодила виділення Чорноморському району 590 тис. грн на відшкодування збитків жителям домоволодінь, що постраждали внаслідок сильних опадів. Про це повідомили у прес-службі РМ АРК.


  Згідно з документом, вказані кошти виділені із загального фонду республіканського бюджету.

  Виділення коштів стало можливим завдяки перевиконанню планових показників кримського бюджету з податків і зборів за сім місяців поточного року.

  Нагадаємо, 1 серпня внаслідок сильного дощу сталося часткове підтоплення житлових будинків у смт.Чорноморське, а також у селах Червона поляна, Внуково, Кузнецький Чорноморського району. Жертв і постраждалих немає. Оперативно було проведено засідання комісії по ТБ і НС Чорноморського району, де створили штаб з ліквідації наслідків стихії.

  В ході робочої поїздки в регіон Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов заявив, що жителям Чорноморського району, будинки яких були пошкоджені або підтоплені внаслідок сильних опадів, відшкодують збитки.

  Радою міністрів Криму було прийнято постанову про виділення Чорноморському району 590 тис. грн на надання грошової допомоги мешканцям району.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми