Фінанси. Гроші. Валюта, Державні закупівлі Автор: admin Друкувати

Бюджет-2014: Янукович витратить на себе на 32 мільйони більше ніж минулого

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Віктор Янукович, Бюджет

  У 2014 році на 32 млн грн зростуть видатки на матеріально-технічне забезпечення і обслуговування діяльності президента України разом з його адміністрацією.


  3179_1.jpg

  Як випливає з висновку бюджетного комітету Верховної Ради щодо законопроекту № 3000 "Про державний бюджет України на 2014 рік", парламент збільшив витрати на обслуговування і матеріально-технічне забезпечення діяльності президента України та адміністрації президента України на 32 млн грн.

  "Внести до витрат і кредитування проекту державного бюджету на 2014 рік такі зміни: по загальному фонду збільшити видатки споживання за програмою "Обслуговування та організаційне, інформаційно -аналітичне, матеріально -технічне забезпечення діяльності президента України, адміністрації президента України " на 32 млн грн", - сказано в рішенні комітету Ради.

  Більше того, нардепи вирішили збільшити видатки споживання за програмою "Забезпечення перевезень вищих посадових осіб держави авіаційним транспортом" на 20 млн грн і видатки за програмою "Виплата державних премій України" на 1,3 млн грн.

  Далі, Рада збільшила витрати на інформаційно-аналітичне та організаційне забезпечення оперативного реагування органів виконавчої влади на 4 млн 584,8 тис. грн, у тому числі видатки споживання - на 3 млн 833,9 тис. грн (з них оплата праці - на 165, 4 тис. грн) і видатки розвитку - на 750,9 тис. грн.

  Нагадаємо, народні депутати України сьогодні прийняли без обговорення законопроект № З000 "Про державний бюджет України на 2014 рік". За відповідне рішення проголосували 249 народних депутатів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми