Фінанси. Гроші. Валюта, Криптовалюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні банки масово блокують картки клієнтів

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: блокування рахунку, ПриватБанк

    В Україні банки масово блокують картки клієнтів після операції з криптовалютою на p2p платформах (де розрахунок відбувається з однієї картки фізособи на карту іншої фізособи). Такі операції часто використовують шахраї, які намагаються відмити кошти, отримані незаконним шляхом. Якщо ж провести р2р із таким шахраєм, банк може заблокувати рахунок.

    3862_5de058f-166465.jpg (72.36 Kb)

    Про один із таких випадків клієнт ПриватБанку написав на спеціалізованому форумі Мінфін. "Я перевів гроші за криптовалюту, а людина від третьої особи скинула мені скриншот листування на біржі Binance. Відразу після перекладу мою картку було заблоковано, оскільки людина, яка перевела гроші, поскаржилася на мене - на шахрайство", - написав клієнт "Привату".

    Існують десятки або навіть сотні способів, як можна заволодіти чужим рахунком або умовити жертву переказати свої кошти. Шахраї часто використовують рахунки "мулів" (тобто купують в українців їхні банківські картки з доступом до додатку та використовують його для того, щоб отримати від жертви кошти та одразу ж їх вивести).

    Найкращий спосіб "вивести" вкрадене - купити криптовалюту. Якщо ви вирішили продати свій біткоїн без участі біржі а безпосередньо продавцю, ви легко можете натрапити на шахрая. Йому потрібно якнайшвидше вивести кошти з карти, поки жертва не встигла поскаржитися до банку та поліції. Злочинець готовий заплатити за ваш біткоін навіть більше за ринкову ціну. Головне – позбутися крадених коштів та отримати криптовалюту, яку неможливо простежити.

    Однак після такого продажу біткоїну ваш рахунок неодмінно заблокують. Жертва шахрайської схеми звернеться до банку та поліції. Простежать ваші угоди, і виявиться, що вкрадені кошти перевели саме на ваш рахунок.

    У службі підтримки ПриватБанку пояснили: рахунок можуть бути розблоковані після перевірки. "Може бути блокування перекладу, але це зупинка операції. Тоді вам прийде повідомлення з проханням надати документи для розблокування транзакції", – розповідає співробітниця служби підтримки OBOZ.UA. Якщо надати банку всю необхідну інформацію, переказ (чи рахунок) розблоковується.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Українці, які не мають Українці, які не мають "Дії", теж зможуть отримати тисячу від Зеленського
Мінекономіки розробляє механізм отримання виплат єПідтримки через відділення Укрпошти для громадян без доступу до "Дії". Програма стартує з 1 грудня 2...
Лечение рака за границей: цены и возможности терапии в Германии Лечение рака за границей: цены и возможности терапии в Германии
Германия давно зарекомендовала себя как один из мировых лидеров в области онкологии. Передовые технологии, высококвалифицированные специалисты и компл...
Как сохранить зубы до старости? - Важные моменты Как сохранить зубы до старости? - Важные моменты
Здоровье зубов - не только красивая улыбка, но и важный фактор, влияющий на общее состояние организма и качество жизни, особенно в пожилом возрасте. П...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми