Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Топ-причини, які спустошують гаманець

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

    Це може здаватися нелогічним, але середня зарплата не забезпечує фінансової стабільності. Багато людей із середнім доходом все одно ледве зводять кінці з кінцями і навіть живуть у бідності.

    8703_383563024.jpg (39 Kb)

    Видання New Trader U назвало п’ять поширених причин, через які люди стають бідними.
    Як людина із середнім доходом стає бідною
    Люди, які отримують середню зарплату, можуть опинитися в скрутному фінансовому становищі через поширені помилки.

    1. Жити не за доходами. Багато людей витрачають більше, ніж заробляють, що призводить до циклу боргів і фінансової нестабільності. Це включає в себе надмірні витрати на житло, авто та інші витрати, які перевищують їхні доходи.
    2. Відсутність фінансового планування. Невміння ефективно складати бюджет, відкладати гроші на випадок непередбачених обставин або планувати вихід на пенсію може зробити людину вразливою перед фінансовою кризою.
    Навіть люди із середнім доходом можуть насилу керувати своїми фінансами, не маючи надійного фінансового плану.
    3. Накопичення боргу з високими відсотками. Використання кредитних карток та інших кредитів з високими відсотками для покриття повсякденних витрат може швидко призвести до утворення некерованого боргу. Це особливо проблематично, коли люди вносять тільки мінімальні платежі, дозволяючи відсоткам накопичуватися.

    4. Несподівані медичні витрати. Непередбачені медичні витрати — одна з основних причин банкрутства в США.
    Навіть за наявності страховки висока вартість медичного обслуговування може виснажити заощадження і втягнути людину в борги. Без медичної страховки довгострокова невідкладна медична допомога може розорити.
    5. Фінансова неграмотність. Нерозуміння основних фінансових принципів, як-от складні відсотки, інвестиційні стратегії, управління бізнесом, бухгалтерський облік і управління боргами, може перешкодити людям досягти економічної стабільності.

    Ці фактори підкреслюють важливість фінансової освіти, дисциплінованих витрат і активного фінансового планування, щоб не опинитися в бідності, незважаючи на середню зарплату.
    Нагадаємо, за даними Держстату, середня зарплата в Україні збільшилася на 22,5% у порівнянні з показником минулого року. У I кварталі 2024 року вона становила 18 903 грн.
    Найвищий рівень заробітних плат зберігається у працівників у секторі інформації та телекомунікацій — 49 473 грн. Це на 35,6% більше, ніж рік тому.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві
    Біла Церква, як одне з найбільших міст Київської області, пропонує широкий спектр можливостей для працевлаштування. Незалежно від того, чи ви тільки п...
    Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу
    У 2025 році засновник компаній SpaceX та Tesla Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу за версією Bloomberg Billionaires Index, з капіт...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми