Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українці збільшують вклади в банках: скільки грошей є на рахунках

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: вклади в банках

  Станом на 1 травня 2024 року, загальна сума вкладів фізичних осіб у банках України досягла 1,24 трлн грн, з яких 800 млрд грн зберігаються в національній валюті. Протягом останніх трьох місяців сума вкладів стабільно зростає, що свідчить про високу довіру громадян до банківської системи.

  7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Згідно з інформацією, наданою пресслужбою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), за останній місяць сума вкладів зросла на 15,8 млрд грн, що є вражаючим показником стабільного збільшення. Найбільша частина цих вкладів (800 млрд грн) зберігається в гривні, що вказує на велику довіру до національної валюти.

  Подальша деталізація даних показує, що національна валюта переважає у вкладах фізичних осіб, становлячи 801,6 млрд грн, що є показником зростання на 12,5 млрд грн порівняно з попереднім місяцем. Зростання також спостерігається в сегменті вкладів у іноземній валюті, які зросли на 3,3 млрд грн, досягнувши 442,6 млрд грн.

  Зазначимо, що фізособи-підприємці (ФОП) відіграють певну роль у структурі вкладників, хоча їхня частка становить лише 3,3%. Вартість їхніх вкладів склала 139,4 млрд грн, що відповідає 11,2% від загальної суми вкладів.

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб нагадує про наявність гарантій для вкладників під час дії в Україні воєнного стану та протягом трьох місяців після його скасування. Після цього періоду максимальна сума гарантованого відшкодування становить 600 000 грн. Варто зауважити, що усі банки України є учасниками Фонду гарантування вкладів, і на 1 травня 2024 року в реєстрі учасників фонду внесено 63 банки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми