Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Програма кешбеку "Купуй українське": що відомо

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: кешбек, українські товари

    Анонсована президентом України Володимиром Зеленським програма "Купуй українське", в рамках якої люди отримуватимуть кешбек за купівлю деяких видів вітчизняної продукції та оплату послуг, працюватиме за принципом "ковідної тисячі" – коли українці отримували виплату за вакцинацію. Витратити ж гроші можна буде на чітко визначене коло позицій – ті ж товари українських виробників.

    8390_614cd0f09c1b5.jpeg (43.95 Kb)

    Про це повідомила заступниця міністра економіки Надія Бігун. Вона зазначила: гроші нараховуватимуться на спеціальну картку, яку потрібно буде оформити в одному із банків-партнерів.

    "Кешбек нараховуватимуть, коли ти купуєш в роздрібних точках продажу товари "Зроблено в Україні". Кешбек акумулюватиметься на спеціальну картку, ці кошти можна буде витратити на такі ж товари від українських виробників. Так кожен із нас відчуватиме свій конкретний вплив на економіку", – йдеться у повідомленні.

    Загалом же, наголосила вона, алгоритм нарахування кешбеку вже відпрацьовано. Зроблено це було під час пандемії COVID-19, коли за вакцинацію громадянам налічували так звану "ковідну тисячу".

    Ба більше, зазначила Бігун, після початку повномасштабної війни систему допрацьовували. Зокрема, у рамках реалізації програм:

    "єПідтримка";
    "єВідновлення".
    Навіщо вводити програму

    Сам же Зеленський, анонсуючи раніше програму, пояснив, що метою є підтримка українського бізнесу та економіки загалом. "Щоб українські гроші залишилися в Україні та працювали в Україні", – зазначив президент.

    При цьому передбачається, що платформа "Зроблено в Україні" включатиме й інші ініціативи. Зокрема:

    державні гранти, кредити;
    стимулювання виробництва та попиту;
    допомога бізнесу на зовнішніх ринках
    Зі свого боку, уряд уже затвердив зображення торгової марки для товарів, вироблених в Україні. Логотип містить стилізований штрих-код та напис "Зроблено в Україні".

    Торгову марку зможе безкоштовно використовувати бізнес, громадські організації та держустанови, йдеться у постанові уряду, затвердженій 23 лютого. Державний бренд допоможе виділити товари, вироблені в Україні серед інших подібних товарів у обігу, а також популяризувати товари українського виробництва та стимулювати внутрішній попит на них, вважають у Кабміні.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство
    Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) кардинально оновили свою візову політику. Імміграційні адвокати вважають, що ці зміни можуть перетворити ОАЕ на о...
    Трамп готує жорсткі санкцій проти рф Трамп готує жорсткі санкцій проти рф
    Президент США Дональд Трамп готовий підписати двопартійний законопроект про нові санкції проти Росії, які передбачають запровадження 500% мит щодо кра...
    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми