Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Хто з українських біженців отримає привілеї у Швеції

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Швеція, допомога, біженці

  У Швеції збільшать підтримку біженців з України. Уряд країни готується дозволити українцям отримувати шведський номер соціального страхування, що дасть доступ до багатьох послуг.

  6939_67744.jpg (.95 Kb)

  Про це повідомила міністерка міграції Марія Мальмер Стенергард.

  «Це означає, що вони отримають зовсім інший доступ до шведської системи охорони здоров’я, можливість отримати BankID, а також отримують право на значно вищу підтримку», — заявила вона.

  Міністерка зазначила, що українським біженцям необхідний повний доступ до навчання шведською мовою, до послуг служби зайнятості. Законопроект буде винесено на обговорення, і очікується, що він може набути чинності восени.

  Що зміниться.

  Раніше уряд критикували за виплати українським біженцям, які прибули до Швеції після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

  Якщо законопроект буде ухвалено, добова сума збільшиться із нинішніх 71 шведської крони (6,28 євро) до 308 шведських крон (27,26 євро). Це означатиме, що на місяць українські біженці отримуватимуть приблизно 818 євро.

  Хто з біженців отримає привілеї

  Закон спрямований на тих українців, які перебувають у Швеції понад рік і планують залишитися довше.

  Політики закликають уряд прийняти тимчасовий захід для збільшення фінансової підтримки українців до ухвалення закону.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми