Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Імпорт алмазів та нафти: нові санкції проти рф

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: санкції проти рф, США

  США у четвер, 8 лютого, запровадили нові санкції проти країни-агресора Російської Федерації. Вони, серед іншого, стосуються імпорту алмазів та нафти.

  2841_photo_53101940522238456_y.jpg (62.16 Kb)

  Про це повідомляє Міністерство фінансів США. "Сьогодні Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) вживає другого у 2024 році заходу щодо забезпечення обмеження цін, вводячи санкції щодо чотирьох організацій та визначаючи одне судно як заблоковане майно. Мережа цих організацій та судно були залучені до схеми порушення цінового ліміту наприкінці 2023 року", – йдеться у повідомленні.

  Заступник міністра фінансів боротьби з тероризмом і фінансовою розвідкою Браян Нельсон зазначив, що дії проти судів, що порушують обмеження цін на російську нафту, повинні бути постійним попередженням про те, що США можуть і забезпечуватимуть дотримання обмежень.

  Обмеження цін на сиру нафту російського походження набуло чинності у грудні 2022 року на рівні 60 доларів за барель. Компанія Zeenit Supply and Trading DMCC (Zeenit), що базується в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ), порушила санкції і в листопаді 2023 року продала російську сиру нафту сорту Юралс за ціною понад 80 доларів за барель.

  Zeenit і компанія Talassa, що базується в ОАЕ, займалися спільними перевезеннями кількох партій сирої нафти з Російської Федерації з використанням суден, які були завантажені в російських портах 2023 року. Тож вони й потрапили під обмеження.

  Також санкції торкнулися зареєстрованої в Ліберії компанії NS Leader Shipping та Oil Tankers SCF, що базується в ОАЕ.

  Крім того, Управління також видало дві нові постанови, які реалізують зобов'язання G7 щодо заборони імпорту російських алмазів.

  Згідно з опублікованими даними, забороняється ввезення нетехнічних алмазів, що видобуваються або видобуті в Росії, незалежно від того, чи були вони істотно перетворені в третій країні, яка набирає чинності з 1 березня 2024 року для певних категорій алмазів і поширюється з 1 грудня 2024 року, щоб увімкнути додаткові категорії.

  Також з 1 березня 2024 року забороняється ввезення ювелірних виробів з діамантами та несортованих діамантів, що походять з України або експортуються з України.

  Зазначається, що ці заборони спрямовані на виконання прийнятих у грудні 2023 року зобов'язань "Великої сімки" щодо введення поетапних обмежень на імпорт алмазів, які видобуваються або видобуваються в Росії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми