Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

За обмін доларів блокують рахунки українцям

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: блокування рахунку, банки, обмін доларів

  Клієнту "Сенс Банку" заблокували рахунок після того, як він за допомогою спеціалізованого криптобота обміняв долари на гривні. Виявилося, що на переказ поскаржилися і банк після запиту кіберполіції заблокував рахунок.

  7916_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  "Заблокували рахунок. Дзвоню на підтримку, кажуть "запит від кіберполіції" ID231205000094 нібито на шахрайські дії за платіж у 3017.7 грн. Обмінювався в CryptoBot з особистої картки. Віддав людині долари, отримав гривні. Жодного спілкування між нами не відбувалося, жодних послуг я йому не пропонував, обдурити там не вийде", – написав клієнт банку у спеціалізованому форумі Мінфін.

  Після звернення клієнта працівники "Сенс Банку" провели додаткову перевірку та з'ясували, що до їхнього клієнта претензій у кіберполіції немає. Рахунок розблокували.

  "Справді, з боку кіберполіції до вас немає жодних претензій, що також додатково було підтверджено службою безпеки нашого банку. Тому ваш обліковий запис було розблоковано, і ви знову можете скористатися послугами та продуктами нашого банку", - написав він.

  Рахунки українців блокують: як карають за криптовалюту

  Шахраї крадуть гроші українців і одразу ж купують криптовалюту. Діє налагоджена схема: з картки жертви гроші переказують одразу на рахунок того українця, який продає криптовалюту. Він, нічого не підозрюючи, продає, наприклад, частину свого біткоїну. Отримує на картку гривню. Проте згодом його рахунок блокує банк.

  "Я продав криптовалюту на 10 тис. грн. Я не встиг витратити гроші, а мій рахунок заблокували нібито за шахрайські дії. Я звернувся до ПриватБанку, а мені тепер кажуть, що потрібне або рішення суду, або щоб я повернув гроші жертві", – поскаржився один із українців. Таких історій – сотні. Банки у своїх діях керуються чинними правилами.

  ПриватБанк, як і будь-яка інша фінансова установа, реагує на скарги про те, що за допомогою картки їхнього банку здійснюються шахрайські перекази. Якщо під час перевірки виявляється, що справді жертва схеми переказував на рахунок у банку гроші, такий рахунок заморозять. Знаючи це, шахраї користуються чужими рахунками, власники яких думають, що вони беруть участь не у відмиванні коштів, отриманих злочинним шляхом, а лише продають свою криптовалюту.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми