Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

"Бакс" в Україні трохи впав

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: курс валют

  Готівковий курс долара в Україні трохи впав після кількох днів зростання. Так, вранці у середу, 31 січня, середня вартість американської валюти у банках встановилася на рівні 37,77/38,33 грн (купівля/продаж). За добу курс купівлі опустився на три копійки, у продажу – лише на копійку. Офіційний курс теж трохи просів.

  7916_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Втім, за тиждень, з минулого середовища, подорожчання готівкового долара у купівлі складає 17 копійок та у продажу 18 копійок, свідчать дані профільного порталу. До сьогоднішнього зниження "бакс" безперервно дорожчав з п'ятниці, 26 січня.

  Національний банк України (НБУ) теж трохи знизив офіційний курс долара. На 31 січня вартість американської валюти встановлено на рівні 37,87 грн.

  на 1 копійку нижче за курс, що діяв у вівторок, 30 січня;
  на 42 копійки дорожче ніж тиждень тому;
  все одно на 36 коп. нижче за рекордний офіційний курс (38,23 грн/дол., було встановлено на 10 січня).

  Де купувати та продавати готівковий долар: курс у банках 31 січня

  Серед найбільших комерційних банків 31 січня найдешевше продають долари Райффайзен Банк та державні ПриватБанк та Ощадбанк – по 38,2 грн/дол. Найдорожче купити американську валюту пропонують в Універсал Банку (Монобанк) та ПУМБі – по 38,4 грн/дол.

  Купує долари за найнижчою ціною "Універсал" – за 37,3 грн. А найвигідніше продавати валюту 31 січня у державному Сенс Банку та ПУМБі (по 37,8 грн за дол.).

  На чорному ринку, тобто у приватних оголошеннях про купівлю-продаж валюти, курс долара виявився нижчим від банківського у продажу, але залишається помітно вищим у купівлі. Так, американську валюту "з рук" 31 січня пропонують за ціною 38,13/38,25 грн (купівля/продаж). І це, до речі, суттєве падіння за добу – на 12 копійок у купівлі та на 8 у продажу.

  Курс долара: чого очікувати найближчим часом

  В експертному середовищі до кінця поточного робочого тижня (2 лютого) очікують досить помітної зміни курсу готівкового долара у банку, причому нерівномірного: зниження купівлі та зростання у продажу. Так, за прогнозами, у банках курс очікується на рівні від 37,3 до 38,8 грн.

  У небанківських обмінниках вартість валюти може перебувати в межах коридору купівлі та продажу від 37,4 до 38,7 грн. При цьому більшість таких пунктів продовжать працювати з обороту з різницею між курсами купівлі та продажу в межах 20-30 копійок. Водночас у районах із низькою конкуренцією між обмінниками частина точок розширюватиме цю різницю до 1 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми