Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Курс долара в Україні знову рванув вгору

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: курс долара

  Готівковий курс долара в Україні знову зріс. Так, уранці у вівторок, 30 січня, середня вартість американської валюти в банках встановилася на рівні 37,8/38,34 грн (купівля/продаж). На купівлю цей курс одразу на 10 копійок перевищує вчорашній показник, хоча на продаж ціна піднялася лише на копійку. Офіційний курс тим часом теж піднявся на 10 копійок.

  7916_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  А ось за тиждень, з минулого вівторка, подорожчання готівкового долара у купівлі сягнуло вже 25 копійок, у продажу – 19 копійок. Про це свідчать дані профільного порталу, згідно з якими "бакс" безперервно дорожчає з п'ятниці, 26 січня.

  Національний банк України (НБУ) теж відчутно підвищив офіційний курс долара. На 30 січня вартість американської валюти встановлено на рівні 37,88 грн:

  на 10 копійок вище за курс, що діяв у понеділок, 29 січня;
  на 43 копійки дорожче, ніж тиждень тому;
  все одно на 34 коп. нижче за рекордний офіційний курс (38,23 грн/дол., було встановлено на 10 січня).

  Курс валют сьогодні: де вигідніше здійснювати обмін долар-гривня 30 січня

  Серед найбільших комерційних банків 30 січня найдешевше продають долари Райффайзен Банк та державний Укргазбанк – по 38,2 грн/дол. Найдорожче купити американську валюту пропонують в Універсал Банку (Монобанк), ПУМБі та ОТП Банку – по 38,4 грн/дол.

  Купує долари за найнижчою ціною "Універсал" – за 37,3 грн. А найвигідніше продавати валюту 30 січня в державному Сенс Банку (по 37,85 грн за дол.).

  На чорному ринку, тобто в приватних оголошеннях про купівлю-продаж валюти, курс долара практично зрівнявся з банківським у продажу, але залишається помітно дорожчим у купівлі. Так, американську валюту "з рук" 30 січня пропонують за ціною 38,25/38,33 грн (купівля/продаж).

  До кінця поточного робочого тижня (29 січня – 2 лютого) українські банки та обмінники можуть помітно змінити курс готівкового долара, причому нерівномірно – знизити у купівлі та підвищити у продажу. Так, за прогнозами, вартість валюти в обмінниках буде в діапазоні 37,4-38,7 грн (з урахуванням як курсу купівлі, так і курсу продажу).

  Більшість обмінників продовжать працювати у форматі "з обороту" зі спредом (різницею між курсом продажу та купівлі) у межах 20-30 копійок. Однак клієнтам слід враховувати, що в районах із низькою конкуренцією між обмінниками спред може розширюватись і до 1 грн.

  У лютому готівковий курс долара в Україні буде в межах коридору купівлі та продажу від 37,5 до 39,5 грн. Не відкидається здешевлення валюти у купівлі, але подорожчання у продажу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми