Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які монети СРСР цінуються у колекціонерів

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: старі монети СРСР

  Попри поширену думку, що всі старі монети – цінні, це не так. В т.ч. це стосується монет СРСР – більшість таких копійок, які українці досі можуть знайти, наприклад, у старих коробках, є звичайними шматками металу.

  8621_670027.jpg (39.3 Kb)


  Як розповів редактор сайту "Монети-Ягідки" Віталій Ткач, такі монети нумізмати можуть купити за символічну 1 грн. І то лише якщо вони будуть у хорошому стані. В іншому випадку навряд чи можна буде сподіватися і на це.

  "З високою ймовірністю це буде іржава монета. Це, а також те, що вона може бути ще й потемнілою, вартості не додає. Навпаки – знижує", – зазначив Ткач.

  Деякі монети все ж цінуються

  Втім, зазначив фахівець, деякі екземпляри все ж можна дорого продати – наприклад, викарбувані зі срібла чи золота. Також, за його словами, цінуються рідкісні монети.

  Зокрема, розповів експерт, колекціонери можуть дорого заплатити за монети, наприклад, 1947-1958 років випуску. Однак знайти "у вільному доступі" їх – чи цінні різновиди інших років – практично нереально.

  Ліпше звернутись до фахівця

  Втім, самостійно визначити чи коштує монета будь-яких грошей, навряд чи можливо. Річ у тім, що часто колекційною її робить малопомітна дрібна деталь, яку можуть помітити лише фахівці. Тому краще показати копійку фахівцям.

  Знайти ж їх можна у тематичних групах та пабліках у соцмережах. Ткач зазначив: щоб фахівець максимально точно визначив ступінь цінності монети, слід надіслати йому чітке фото:

  аверса;
  реверса;
  гурту – адже "якщо, наприклад, насічка буде велика чи дрібна, це вже різні різновиди".
  За сам огляд, за його словами грошей ніхто не візьме. Адже "на 99% монета нічого не вартує".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми