Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що варто знати ВПО про зміну порядку виплат

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: виплати, ВПО

  В Україні уряд дещо змінив порядок виплат внутрішньо-переміщеним особам (ВПО). Переселенці, які деякий час проживали за кордоном, можуть звертатися за призначенням виплат через 15 робочих днів після повернення у країну.

  9790_630_360_1611754369-9.jpg (87.52 Kb)


  Також у разі повторного переміщення в результаті обов’язкової евакуації після 1.08.2023 року особи, які раніше отримували виплати, зможуть отримувати допомогу протягом ще 6 місяців. Про це повідомляється на Урядовому порталі.

  Крім того, ВПО отримуватимуть виплати 3 місяці після дати завершення бойових дій (можливих бойових дій) або тимчасової окупації у населених пунктах, із яких вони перемістилися.

  Раніше повідомлялося, що в Україні частина громадян може отримати фінансову допомогу від УВКБ ООН (Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців). Виплати здійснюються тим українцям, які ще не отримували допомогу від міжнародних організацій.

  Фіндопомога виплачується протягом трьох місяців. Також можна отримати виплату в розмірі 2220 грн для підготовки на зимовий період. При цьому сукупний дохід не повинен перевищувати 5400 грн на кожного члена сім'ї.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми