Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні відсьогодні змінили правила продажу доларів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: нові правила, продажа доларів

  В Україні з 1 грудня більше не діють обмеження на обсяги можливого продажу готівкової іноземної валюти населенню, зокрема доларів. Причому ці обмеження знято як з банків, так і обмінників. Так, українці тепер можуть купувати стільки валюти, скільки їм потрібно.

  5940_62bab32204461.jpg (44.18 Kb)


  Досі купити можна було лише певну суму, нагадав нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев. Зокрема, обсяг можливого продажу готівкової валюти для кожного банку визначався як сума кількох складових:

  залишку готівкової валюти у банках станом на 13 квітня 2022 року;
  обсягу перевищення між купівлею-продажем готівкової валюти та 120% від обсягу купленої безготівкової валюти у населення.
  "НБУ скасував обмеження щодо обсягу продажу готівкової валюти населенню. Це важливий крок на шляху до валютної лібералізації, пом'якшення валютних обмежень", – зазначив нардеп.

  Що кажуть у НБУ

  У Нацбанку наголошують: скасування обмежень на продаж валюти населенню позитивно позначиться на стані ринку. Зокрема, за оцінками регулятора, це сприятиме:

  мінімізації різниці між готівковим та безготівковим курсами;
  стабілізації курсових очікувань;
  підвищення стійкості валютного ринку.
  Попит на валюту впав

  Водночас, повідомив нардеп від "Голосу" Ярослав Железняк, у листопаді попит на валюту на міжбанку в Україні впав. Однак навіть попри це, продано валюти було "трохи більше, ніж отримано цього місяця від партнерів", тому слід очікувати на зменшення резервів.

  "Сальдо продажів Нацбанку: мінус 2,45 млрд доларів. З добрих новин: попит на валюту трохи впав (до рівня серпня)", – розповів нардеп.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми