Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У "ПриватБанку" сьогодні змінився курс долара

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: курс долара

  Курс долара на карткові розрахунки у "ПриватБанку" становить 37,45 грн, євро - 40,49 грн.

  8274_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Курс готівкового долара до гривні у "ПриватБанку" сьогодні, 22 вересня, подешевшав на 10 копійок – до 38,00 грн за долар.

  Курс готівкового євро у фінустанові сьогодні не змінився і становить 41,15 грн за євро.

  Продати американську валюту в банку можна за курсом 37,40 грн, євро - за курсом 40,15 грн за одиницю іноземної валюти.

  Курс долара на карткові розрахунки у "ПриватБанку" незмінний і становить 37,45 грн. Курс євро при оплаті карткою сьогодні також не змінився – 40,49 грн.

  Курс валют в Україні - що відомо
  Як повідомляв УНІАН, готівковий курс гривні до долара в банківських обмінниках України сьогодні, 22 вересня, зміцнився на 24 копійки – до 38,30 грн за долар. Згідно з оприлюдненими даними банків, щодо євро курс гривні сьогодні зміцнився на 25 копійок і складає 41,25 грн за євро.

  Як прогнозує начальник департаменту казначейства "Глобус Банку" Тарас Лєсовий, наступного місяця курсовий коридор буде в досить звичних для останнього часу межах.

  За словами експерта, курс коливатиметься в рамках 37,5-40 грн/$ та 40-43 грн/€. Водночас різниця між курсом покупки та продажу складе до 0,3-0,4 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми