Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що чекає Bitcoin до кінця цього року

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: криптовалюта, прогноз

  Останній квартал року з історичної точки зору вважається досить успішним періодом для флагманської криптовалюти. Якщо оцінити динаміку BTC за останні 9 років, то в IV кварталі року цифровий актив в середньому додавав 35%.

  0036_22.jpg (96.22 Kb)


  Про це повідомили представники Matrixport у своєму останньому звіті.

  Експерти припускають: якщо ця тенденція повториться і в поточному році, то через 2−3 місяці Bitcoin цілком може досягти $37 000. Фахівці підкреслили, що жовтень завжди був найсильнішим місяцем. У даний період Bitcoin в середньому додавав у вартості близько 20%.

  Ще одним важливим каталізатором для сталого зростання ціни BTC наступного місяця може стати крайній термін розгляду заявок на створення спотових Bitcoin-фондів, які були раніше подані декількома великими керуючими компаніями США. Своєю чергою, регулятор SEC у жовтні повинен оголосити про своє рішення за даними заявками або відкласти їх розгляд ще на 45 днів.

  Раніше криптовалютний аналітик Міхаель ван де Поппе поділився своїм аналізом ринкової ситуації напередодні чергового засідання ФРС. Експерт підкреслив, що уважно стежитиме за риторикою Джерома Пауелла.

  «Робіть, що хочете, але бик уже на горизонті. Залишилося протриматися всього чотири-шість тижнів, а далі ми підемо лише вгору», — заявив у кінці серпня експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми