Фінанси. Гроші. Валюта, Нерухомість та земля, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Литва роздає українцям до 1000 євро на оренду житла

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Литва, біженці, допомога

  Деяким українським біженцям у Литві допоможуть покрити плату за перший та останній місяці оренди житла. Пріоритет отримання допомоги надається вразливим групам населення. Максимальна сума виплати становитиме до 1008 євро, тобто. до 504 євро на місяць (але не більше 70% відсотків місячної вартості оренди).

  2341_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)


  Кошти надає представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) у Литві. Щоб подати заявку на отримання виплати, потрібно заповнити опитувальник за посиланням .

  "Одна з найболючіших проблем, з якою стикаються українці (у Литві. – Ред.), – це оренда житла. Наші дослідження показують, що 73% українців мають труднощі з пошуком житла в довгострокову оренду через високу вартість оренди, застави в кілька місяців та недостатнього доходу", – розповів голова представництва МОМ у Литві Айтвідас Бінгяліс.

  Хто отримає 1000 євро – умови програми

  На виплату можуть розраховувати біженці з України, які в'їхали до Литви після 24 лютого 2022 року. Також є додаткові критерії:

  самотні батьки, які мають одного і більше дітей;
  сім'ї з трьома та більше дітьми;
  вагітні жінки;
  люди старше 60 років;
  сім'ї, де є люди з інвалідністю.
  У МОМ також зазначають, що знадобиться посвідка на проживання або картка міграційної служби. Крім того, необхідний договір оренди житла не менш як на півроку. Документ має бути підписаний не більше 40 днів тому та офіційно зареєстрований.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми