Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Сьогодні уряд ухвалив три важливі антикорупційні рішення

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Кабмін. антикорупційні рішення

  Кабінет Міністрів України під час засідання 19 вересня ухвалив три важливі антикорупційні рішення. Вони стосуються боротьби з хабарництвом та відмиванням грошей.

  1174_unnamed.jpg (24.93 Kb)


  Про це повідомляє заява прем'єр-міністра Дениса Шмигаля під час засідання уряду.

  За його словами, по-перше, уряд схвалив законопроект про ратифікацію угоди з OECP.

  «Україна приєднається до робочої групи щодо боротьби з хабарництвом у міжнародних ділових операціях. Вже маємо статус потенційного кандидата на вступ до Організації. Крок за кроком наближаємося до повноцінного членства», — розповів прем'єр.
  Шмигаль повідомив, що друге рішення — це затвердження законопроекту, що приводить законодавство до стандартів FATF, Міжнародної групи з протидії відмиванню брудних грошей.

  «Ми ведемо діалог з FATF щодо включення росії до „чорного списку“ Групи за фінансування тероризму. А поки цього не сталося, урегульовуємо процедуру внесення рф до національного списку терористичних країн», — додав він.

  Також цим проектом закону забороняється надавати кошти, активи та економічні ресурси тим, хто включений до переліку осіб, пов’язаних із провадженням терористичної діяльності, та осіб, які перебувають під міжнародними санкціями.

  Третє рішення — затвердження методологію визначення кінцевого бенефіціарного власника підприємства. «Цим продовжуємо імплементацію стандартів FATF, виконуємо умови отримання макрофінансової допомоги від ЄС та зобов’язання на шляху до членства в Євросоюзі», — повідомив Шмигаль.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми