Фінанси. Гроші. Валюта, Бензин та енергетика, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Хто в Україні може отримати знижку на дрова

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: дрова, безкоштовні дрова

  В Україні частина громадян має право отримувати тверде паливо (дрова) зі знижками різних розмірів і навіть безоплатно . Наприклад, отримати 100% знижку можуть пенсіонери, які працювали за певною професією та проживають у сільській місцевості.

  2472_drova.jpg (56.13 Kb)


  При цьому таку ж знижку можуть отримати деякі громадяни. Згідно з Постановою Кабінету міністрів №373 , знижку можуть отримати такі категорії населення :

  члени сім'ї загиблих – 50%;
  учасники бойових дій (УБД) – 75%;
  громадяни, які набули інвалідності внаслідок війни ––100%.
  Українці, які належать до однієї з цих категорій, мають мешкати у будинках, де немає централізованого опалення. Така допомога може застосовуватись для придбання зрідженого газу, дров, вугілля, брикетів та іншого палива для опалення будинків. Для отримання допомоги необхідно звернутись до підрозділу з питань соцзахисту за місцем проживання.

  Крім того, 100% знижку пенсіонери, які працювали за певною професією та проживають у сільській місцевості. Такою пільгою можуть скористатися колишні працівники :

  педагоги;
  медики та фармацевти;
  спеціалісти із захисту рослин;
  бібліотекарі та працівники музеїв;
  громадяни, які працювали у сфері освіти культури, у державних та комунальних закладах культури.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми