Фінанси. Гроші. Валюта, Нерухомість та земля, Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки коштує відпочинок в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: відпочинок

  Другий рік поспіль літній відпочинок в Україні потрапляє в ТОП-10 напрямків у структурі продажів туроператора Join UP! та посідає там 8 сходинку. Це вкотре підтверджує, що збільшення попиту на подорожі країною — довгострокова тенденція.

  0260_e247dfa53cd741951af9d0e46b8affec.jpg (56.93 Kb)


  П’ятірка найпопулярніших напрямків:

  Серед найбільш популярних напрямків усередині країни беззаперечним лідером є Буковель.

  Далі йдуть Трускавець, курорти Закарпаття, Львів та навколишні місця відпочинку, Яремче.

  Як видно, у п’ятірці виключно локації в західних областях країни. Утім, на 7 сходинці залишається міський туризм в Одесу.

  «Відпочинок в Україні частіше вибирають сім'ї з дітьми. Люди їдуть переважно на 5−7 днів у західні області України. Серед популярних запитів: наявність басейну та можливість взяти з собою домашніх улюбленців. Особливою категорію залишається санаторний туризм, що включає лікувальні процедури. Альтернатива такому відпочинку за кордоном коштуватиме значно дорожче ніж в Україні, навіть з урахуванням регулярного зростання цін на вітчизняних лікувальних курортах», — коментує регіональний директор Join UP! Антон Савченко.

  Скільки коштує відпочинок в Україні

  Середній чек на подорожі в Україні щороку збільшується. На це впливає не лише збільшення попиту, але й інші чинники: підвищення вартості комунального обслуговування, харчових продуктів тощо.

  Наприклад, готель 4* в Карпатах для двох (номер Напівлюкс зі сніданками) в 2023 році коштував від 4500 грн/доба, а роком раніше — 3200 грн/доба.

  Номер Стандарт у готелі 4* в Трускавці з трьохразовим харчуванням для двох у 2023 р. можна було зняти за 2910 грн/доба, тоді як у 2022 р. — за 2420 грн/доба.

  Ціна номеру Стандарт у санаторії 3* на Закарпатті з трьохразовим харчуванням і базовим лікуванням для двох в 2023 р. в середньому становила 1660 грн/доба, а влітку 2022 року — 1380 грн/доба.

  Щодо відпочинку для дитини, то 13 діб у літньому таборі з п’ятиразовим харчуванням рівня 4* в Карпатах у 2023 році коштували в середньому 24 700 грн. Влітку минулого року аналогічний відпочинок обходився в 21 164 грн.

  Середній чек за семиденний автобусний тур в Карпати для двох зі сніданками в готелі в 2023 р. становив 21 742 грн, тоді як у 2022 р. — 14 056 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми