Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Сьогодні долар в обмінниках України змінив свій курс

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: курс долара

  Продати долар можна в середньому за курсом 37,80 грн, євро – 40,50 грн.

  8274_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Готівковий курс гривні до долара в банківських обмінниках України сьогодні, 18 вересня, послабшав на 5 копійок – до 38,40 грн за долар.

  Згідно з оприлюдненими даними банків, щодо євро курс гривні сьогодні не змінився і складає 41,30 грн за євро. Продати американську валюту сьогодні можна в середньому за курсом 37,80 грн за долар. Продати євро можна за курсом 40,50 грн за євро.

  Курс валют в Україні
  Курс готівкового долара до гривні у "ПриватБанку" 15 вересня залишився на рівні попереднього показника – 38,00 грн за долар. Курс готівкового євро у фінустанові тоді також не змінився і становив 41,10 грн за євро.

  За словами аналітика Олексія Козирєва, "страхи" певної частини громадян з приводу можливого швидкого відпускання курсу зберігаються і цими днями, що підтримує тенденцію останніх днів, коли, у цілому, населення купує готівкової та безготівкової валюти більше, ніж здає.

  Козирєв зазначив, що на особливі "сюрпризи" від обмінників чекати не варто: як тільки власники обмінників будуть бачити, що "тяги" немає, вони будуть коригувати курс продажу або купівлі валюти у своїх мережах пунктів обміну для стимулювання зростання обсягу операцій і заробляти таким чином саме за рахунок обороту.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми