Фінанси. Гроші. Валюта, IT технології та телекомунікації, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи отримають пенсіонери обіцяні урядом безкоштовні смартфони

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: безкоштовні смартфони, пенсіонери

  На початку лютого 2022, до повномасштабного вторгнення росії, президент України Володимир Зеленський наголосив, що всі вакциновані українці віком від 60 років можуть отримати безкоштовний смартфон та пільговий тариф на інтернет. Видання «На пенсії» розповіло, що сталося з цією пропозицією.

  7341_senior-lonely-man-looking-away-while-sitting-with-f4sbn6d-scaled.jpg (31.73 Kb)


  Через війну реалізацію цієї ідеї довелося перенести на підходящий час. Керівник розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Баник підтвердив, що це питання поки що відкладено.

  Однак, як заявляє чиновник, щойно з’явиться можливість, воно обов’язково знову з’явиться на порядку денному.

  «Якщо говорити про смартфони, то, на жаль, війна відстрочила це питання… Зрозуміло, що під час війни перед державою стоять інші пріоритети. Це питання відкладається, але впевнений, що ми до нього повернемося», — пояснив він.

  Детальніше про ініціативу. Ще 9 лютого 2022 року у Києві відбувся Diia Summit, де презентували нові держпослуги. Президент Володимир Зеленський також заявив, що навесні українці віком від 60 років отримають від держави безкоштовний смартфон і пільговий тариф. Запис на отримання смартфонів для вакцинованих українців віком від 60 років мав розпочатися у квітні 2022 року. Однак через повномасштабне вторгнення росії на територію Україну цю ініціативу відтермінували.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми