Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Нові ліміти готівкових платежів: президент Польщі підписав закон

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Польща

  Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон, який запроваджує нові ліміти готівкових платежів як для фізичних осіб, так і юридичних.

  1860_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)


  Як повідомляє Yavp.pl, нові ліміти операцій з готівкою почнуть діяти з 1 січня 2024 року.
  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Польща збільшує розмір допомоги на дитину до 800 злотих
  Законом встановлено, що для підприємців ліміт розрахунків готівкою складатиме 8 000 злотих брутто за одну операцію з іншим підприємцем. Натомість для фізичних осіб такий ліміт дорівнюватиме 20 000 злотих брутто за одну операцію з підприємцем.

  На практиці це означатиме, що якщо, наприклад, вартість товару, який купуватиме особа в магазині, перевищуватиме 20 тис злотих, то заплатити за нього можна буде лише банківською карткою або в інший безготівковий спосіб.

  Діючі поки що правила дозволяють фізичним особам-покупцям здійснювати готівкові розрахунки без обмежень, а юридичні зобов’язані дотримуватися ліміту в 15 000 злотих.

  Кажуть, що запровадження нових лімітів готівкових платежів з 2024 року потрібно для підвищення прозорості та боротьби з незаконною діяльністю, такою як відмивання грошей чи ухилення від сплати податків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми