Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, ЖКГ та благоустрій, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні УБД мають пільги на комуналку: як скористатися правом

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пільги на комуналку, військові

  В Україні учасники бойових дій (УБД) мають право на пільги на житлово-комунальні послуги . Причому це право настає лише після отримання посвідчення УБД, особи з інвалідністю внаслідок війни чи члена сім'ї загиблого.

  6006_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Про це розповіла юристка ГО "Юридична сотня" Ірина Дмитренко під час вебінару . Вона наголосила, що якщо така особа має бажання скористатися правом на отримання пільги для оплати комуналки, потрібно звертатися до Пенсійного фонду (ПФУ) із двома заявами .

  про внесення відомостей до Єдиного Державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.
  про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг (придбання твердого палива, зрідженого газу).
  При поданні заяви про внесення відомостей до Єдиного Державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, також слід надавати такі документи :

  паспорт громадянина України;
  документи, що підтверджують право пільги;
  обліковий номер реєстраційної картки платника податків.
  Пільговик повинен особисто подати обидві заяви до ПФУ або в електронній формі через веб-портал електронних послуг ПФУ. Також можна надіслати документи разом із заявою поштою.

  Дмитренко зазначила, що з такими заявами та документами також можна звернутися до уповноважених осіб виконавчих органів сільських, селищних чи міських рад відповідної територіальної громади або до військової адміністрації, або до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми