Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Південна Корея виділить Україні маштабну фіндопомогу

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Південна Корея, допомога

  Уряд Південної Кореї вирішив виділити 2,3 мільярда доларів США на повоєнне відновлення України . Першу частину суми (300 мільйонів) буде отримано Києвом у 2024 році на гуманітарні потреби.

  4024_105422.jpg (79.44 Kb)


  З 2025-го решта 2 мільярдів буде направлена ​​Україні як довгострокова допомога – на підтримку соціальної та економічної інфраструктури. Про це заявив президент Південної Кореї Юн Сук Ель на саміті G20 у Нью-Делі (Індія) під час сесії під назвою "Єдине майбутнє", передає Yonhap .

  Довгострокова допомога надходитиме у формі кредитів під низькі відсотки через Фонд співробітництва економічного розвитку (EDCF). Останній Сеул запустив у 1987 році з метою підтримки проектів економічної та соціальної інфраструктури в країнах, що розвиваються.

  "Це продемонструє нашу відповідальну роль як глобальної стрижневої держави у провідній допомозі для відновлення миру в Україні та закладе основу для нашої повноцінної участі у майбутньому відновленні України", – сказав Юн Сок Єль.

  Додамо, що саміт G-20 у Нью-Делі – це вісімнадцята зустріч глав держав Групи двадцяти. Вона проходить 9–10 вересня у очному форматі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми