Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Курс долара в Україні наступного тижня: Лісовий озвучив прогноз

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: курс долара

  В Україні в період наступного тижня (11-17 вересня) цілком можливе повернення до курсового коридору в 37,5-38,5 грн/$ . Цей коридор із певними припущеннями стане базовим для вільного валютного курсу.

  8274_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Такий прогноз озвучив Тарас Лєсовий, начальник департаменту казначейства Глобус Банку. Він зазначив, що в середині наступного тижня на засіданні комітету з монетарної політики НБУ може бути ухвалено рішення про подальше зниження облікової ставки на 1-2%, що спонукає зниження ставок за депозитними сертифікатами та ОВДП.

  Саме тому наступний тиждень стане початком нового глобального тренду до стабілізації валютного курсу. Ми припускаємо, що протягом 11-17 вересня цілком можливе повернення в курсовий коридор 37,5-38,5 грн/$ та 40-41,5 грн/€. Звичайно, цей коридор з певними припущеннями стане базовим для "вільного" валютного курсу", – зазначив експерт.

  Він нагадав, що останніми тижнями попит на валюту суттєво зріс. Головні причини полягають у тому, що припинила роботу одна з найбільших мереж обмінних пунктів, при цьому інші "обмінники" в очікуванні плаваючого курсу тимчасово закрилися.

  При цьому Нацбанк досить оперативно вжив відповідних заходів, мета яких полягає у знятті напруги на готівковому ринку:

  збільшено ліміт банків на продаж населенню валюти в еквіваленті до 50 тис. грн;
  збільшення ліміту на придбання безготівкової валюти із 100 тис. грн. до 200 тис. грн. з обов'язковим її подальшим розміщенням на банківських депозитах строком від 3 міс.
  "Ці кроки НБУ також можна вважати елементами для подальшої лібералізації валютного курсу. Таким чином, наступного тижня ситуація буде достатньо стабільною", – підсумував Лісовий.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми