Фінанси. Гроші. Валюта, Бензин та енергетика, Нерухомість та земля, Сільське господарство та промисловість, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яку суму коштів спрямовано на відновлення України

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: відновлення, кошти

  Руйнування, які завдала країна-терористка Росія Україні, зараз оцінюються в $411 млрд . При цьому на відновлення було спрямовано поки що 60 млрд грн.

  9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про це розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, виступаючи на Ялтинській європейській стратегії у Києві. Під час виступу глава Кабміну розповів про поновлення країни.

  "Ми маємо відновити все за принципом build back better, реалізовувати великі бізнес-проекти, проекти державно-приватного партнерства. І ми працюємо над цим, готуємо нашу державу до відновлення", – сказав прем'єр.

  Водночас на відновлення спрямовано 60 млрд грн . Кошти пішли на розмінування, відновлення житла людей, відновлення та захист критичної інфраструктури.

  Водночас Шмигаль наголосив, що за руйнування має заплатити РФ. Для цього Україна та міжнародні партнери готують спеціальний компенсаційний механізм, який дозволить отримати гроші, необхідні для українського відновлення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми