Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

ПриватБанк продає неякісні купюри доларів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ПриватБанк, скарги, неякісні долари

  Клієнт Приватбанку поскаржився на неякісні купюри доларів. При спробі придбати валюту йому пропонують купити банкноти, випущені 1996 року, а також зношені купюри.

  73_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Про це клієнт банку написав у спеціалізованому форумі Мінфін. "Вже кілька разів при заздалегідь замовленій валюті (долар) у відділенні за фактом повідомляють, що валюта тільки стара (1996 рік), або взагалі зношена, у плямах та ще й номіналом по 20 доларів", – поскаржився клієнт.

  У банку пояснили, що за правилами НБУ зобов'язані приймати всі купюри, крім тих, що значно зношені. Тому в результаті клієнтам дають ту валюту, яку отримали від клієнтів.

  "У відділенні видаються купюри, які попередньо пройшли додаткову перевірку. При видачі пропонуються платіжні купюри. Всі банки працюють з доларами нового та старого зразків. Якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитися її приймати", - зазначили у "Приваті".

  Які купюри можуть не брати?

  Ті банки та обмінники, які не приймають валюту на інкасо (тобто за комісію не відправляють її на обмін в іноземний банк-кореспондент), можуть значно зношені купюри не приймати. В іншому випадку вони зобов'язані приймати сильно зношені банкноти та відправляти їх інкасо. Розмір комісії необхідно вказувати так, щоби інформацію помітили всі клієнти.

  Значно зношеною вважається валюта:

  яка розірвана чи розрізана на кілька частин;
  видалено окремі цифри, позначення номіналу текстом, пошкоджено зображення портрета, оптичні елементи не видно;
  колір паперу змінився; плями та забруднення займають більше половини купюри;
  обпалені, пропалені, старі;
  мають очевидні друкарські недоліки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми