Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яка потреба України щорічно на військові витрати

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: витрати на оборону, Умєров

  Україні щорічно необхідно понад 3 трлн грн на військові витрати, з яких 1,6 трлн грн — для сектору безпеки й оборони.

  1954_02e284b9be58db3d46a9d3105388a0693354.jpg (77.31 Kb)


  Про це заявив новопризначений міністр оборони Рустем Умєров.

  «З кожним днем військові витрати збільшуються, і ми повинні мати потужну стратегію, як у таких реаліях діяти країні, щоб перемогти. Понад 3 трильйони потрібно Україні щороку. З них 1,6 трильйона для сектору безпеки та оборони. Дохідна частина бюджету загалом 1,4 трильйона, тобто додатково потрібно понад 1,5 трильйона для продовження боротьби», — сказав він у своєму виступі на пленарному засіданні Верховної Ради в середу.

  За його словами, понад мільйон осіб на сьогодні задіяні в секторі безпеки і оборони країни, з них понад 800 тисяч — у Збройних силах України, хоча до початку повномасштабної війни ця цифра становила 261 тисячу.

  «Оборонні видатки збільшилися більш ніж у шість разів порівняно із 2021 роком, а на ЗСУ — майже вдесятеро. Оборонний бюджет становить третину ВВП, величезна для будь-якої економіки світу цифра», — зазначив глава оборонного відомства.

  Умєров також наголосив, що лише до кінця поточного року Україні знадобиться додатково 250 млрд грн на грошове забезпечення, і ці витрати зростають щодня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми