Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які монети України становлять для колекціонерів великий інтерес

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: старі монети

  Українці можуть дорого продати старі монети з різних номіналів. Однак не всі – лише ті, які мають особливості, що становлять для колекціонерів великий інтерес.

  3855__114055934_groshy1.jpg (.14 Kb)


  Так, 2 копійки 1994 різновиду 2 (10 к.) АА можна продати, за даними фахівців ресурсу "Монети-ягідки" , за ціною від 4 500 грн. Цю монету можна дізнатися по широкому канту аверсу (лицьовій стороні).

  "При карбуванні аверса монети використовувався штемпель від 10 копійок 1994 року. Широкий кант вийшов через те, що діаметр штемпелів для 10 копійок менше, ніж для 2 копійок. Різновид 2(10 к.)АА нумізмати часто називають "перепутування", - пояснюють спеціалісти.

  За 10 копійок 1994 року різновиди 2ГБк можуть заплатити від 2000 грн до 2600 грн. Такі монети можна впізнати за:

  четвертому зерну третього колосу - воно розімкнуто;
  четвертого зерна четвертого колосу - воно стосується листа;
  грона №7 – хвостик не стосується ягоди;
  грона №3 – хвостик короткий та тонкий;
  гурту з великою насічкою.

  А за 1 грн 2001 різновиду 1АДг можна виручити до 5 000 грн. Особливість цієї монети в тому, що вона має гладкий гурт без написів.

  "Оскільки ця гривня рідкісна і дорога, її часто підробляють фальшивомонетники. Вони спилюють написи на групі в дешевшій гривні 2001 року. Перевіряйте параметри монети: оригінал має вагу 6,8 г, діаметр 26 мм", – попереджають фахівці.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми