Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Відсьогодні НБУ ввів нові вимоги до фінмоніторингу для банків

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: НБУ, фінмоніторинг, нові вимоги

  Національний банк України з 7 вересня запровадив нові вимоги до фінансового моніторингу для банків. Так, банки зобов'язані реагувати, якщо клієнт витрачатиме або отримуватиме більше грошей, ніж вказав під час заповнення анкети.

  6121_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Кожен клієнт банку під час оформлення картки і потім під час оновлення інформації себе заповнює анкету, у якій вказує місячний дохід, очікуваний розмір платежів карткою. Як зазначають у прес-службі НБУ, банки будуть зобов'язані реагувати на випадки, коли заявлені суми менші від фактичних.

  "Встановлено обов'язок для банків щодо реагування на випадки перевищення максимальної суми фінансових операцій, заявленої клієнтом. Така вимога не поширюється на клієнтів – фізичних осіб, які здійснюють звичайні фінансові операції на суми та в обсязі, що мають раціональне обґрунтування", – зазначають у НБУ.

  Також Нацбанк доповнив перелік індикаторів підозрілості щодо фінансових операцій клієнта, а саме перевищення більш ніж удвічі на місяць максимальної суми фінансових операцій, заявленої клієнтом.

  "Крім того, внесено уточнення до процедури здійснення банками належної перевірки клієнтів, які є електронними резидентами (е-резидентами), щодо ідентифікації та верифікації. Також регулюються процедури віддаленого встановлення ділових відносин е-резидентами", – зазначають у НБУ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми