Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Правила ввезення та обліку гуманітарки в Україну зміняться

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: гуманітарка, правила ввезення

  Правила ввезення та обліку гуманітарної допомоги в Україну зміняться – Кабмін ухвалив відповідну ухвалу. Станеться це 1 грудня. Серед основних змін – скасування гарантійних листів.

  3108_56n.jpg (69.36 Kb)


  Про це повідомили у Мінсоцполітики . Там зазначили: скасування гарантійних листів означає, що "гуманітарну допомогу для військових ввозитимуть без додаткового бюрократичного навантаження".

  Втім, інформацію про такі вантажі буде закрито. Причина – міркування безпеки.

  Крім цього буде впроваджено доступний електронний інструмент обліку гуманітарної допомоги. Так, за допомогою веб-платформи "Автоматизована система реєстрації гуманітарної допомоги" організації, які мають намір ввезти гумдопомогу, зможуть:

  зареєструватися;
  авторизуватись на сайті;
  сформувати та подати декларацію.
  "Декларація шляхом інформаційного обміну направлятиметься на митницю. Система автоматично присвоюватиме декларації унікальний код. За цим кодом митники пропускатимуть вантаж. Таким чином буде збережено декларативний принцип ввезення гуманітарної допомоги в умовах військового стану, а процес ввезення таких вантажів спрощений", – пояснили у Мінсоці.

  Ще одна зміна – подання публічних звітів організаціями, які ввозять гуманітарну допомогу. Робити це вони мають після її розподілу.

  "Після того, як організація ввезла допомогу, перед роздачею потрібно буде зробити її опис у системі. Потім – внести дані: коли і де (без зазначення персональних даних осіб) роздано вантаж, чи залишки є і які", – пояснили в міністерстві.

  Там зазначили: за допомогою цього механізму можна буде відстежити "шлях гуманітарної допомоги від донора через отримувача до покупців". А також гарантувати прозорість процесу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми